خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠ - ١٧:٢٨
گزارش روز اول حضور صندوق در سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

نمایشگاه تحت تاثیر مناظره‌های انتخاباتی

نخستین روز از نمایشگاه بورس، بانک و بیمه امروز سه شنبه 18 خرداد با حضور مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی آغاز به کار کرد.

 

نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه امروز سه شنبه ۱۸ خرداد با حضور محمود شایان، مدیرعامل بانک مسکن و حسن زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران افتتاح شد. در این دوره از برگزاری این رویداد که به همت شرکت برنامه‌ریزی بانیان امید برگزار شده است ۱۰۰ شرکت در قالب ۶۰ غرفه حضور به هم رسانده و آخرین خدمات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته‌اند.

گفتنی است سازمان بورس و اوراق بهادار چندی پیش با صدور بیانیه ای از حضور در این رویداد اجتناب کرده بود.

نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (Finex) یک نمایشگاه تخصصی است که در آن شرکت‌های بیمه، کارگزاران بورس و برخی از بانک‌ها شرکت می‌کنند. هدف این نمایشگاه افزایش ارتباط مستقیم و آگاهی بیشتر مردم از بازار مالی و خدمات آن، بالا بردن سواد مالی، ارائه توانمندی‌های داخلی در هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه از طریق آموزش و فرهنگ‌سازی است.

همچنین از اهم برنامه‌های این نمایشگاه می‌توان به برگزاری کارگاه‌های آموزشی و فراهم آوردن زمینه مناسب برای تعاملات بین‌المللی با توجه به پیشرفت اخیر بین‌المللی در حوزه مالی و استقبال سرمایه‌گذاران خارجی به همراه فضای مذاکرات B۲B، برگزاری رویداد استارت‌آپ حوزه مالی و... اشاره کرد.

نخستین روز از نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، تحت  تاثیر فضای انتخاباتی قرار گرفت و استقبال بازدیدکنندگان نسبت به سال‌های گذشته کمتر به نظر می‌رسید.

غرفه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک واقع در نمایشگاه بین المللی امروز مورد استقبال خوبی از سوی بازدید کنندگان قرار گرفت و از میان همکاران صندوق مدیر حراست و مدیر مالی اداری نیز در نمایشگاه حضور داشتند.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه از 18 تا 21 خرداد ۱۴۰۰ به مدت چهار روز و در در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در سالن ۳۸ میزبان علاقه‌مندان این حوزه خواهد بود .

 

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: