خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: پنج شنبه ٢٠ خرداد ١٤٠٠ - ١٦:٥٠
گزارش روز سوم نمایشگاه

تاکید مدیرعامل بانک توسعه تعاون بر گسترش همکاری‌ها با صندوق ضمانت

سومین روز از نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در حالی آغاز شد که نسبت به روزهای دیگر پرجنب و جوش‌تر بود و بازدیدکنندگان بیشتری حضور داشتند.

هر چه نمایشگاه به روزهای پایانی نزدیک می‌شود استقبال  بازدیدکنندگان نیز بیشتر می‌شود. صاحبان کسب و کارهای کوچک و همچنین افراد متخصص در سه حوزه بورس، بانک و بیمه و  شرکت‌های دانش بنیان که قصد شروع کسب و کار خود را دارند با اشتیاق بیشتری قدم به روز سوم نمایشگاه گذاشتند.

 

امروز بیستم خرداد حجت الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در نمایشگاه حاضر شد و از غرفه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز بازدید کرد. او در گفت و گو با کارشناسان صندوق گفت: با صندوق تفاهم نامه داریم و مایلیم که تعاملات و همکاری های فی مابین را افزایش دهیم.

 

مهدیان همچنین در خصوص کیفیت برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه گفت: خوشحالم که علیرغم شرایط کرونایی و روزهای انتخابات و همین‌طور هفته‌های پایانی دولت، این نمایشگاه برگزار شد.  سیزدهمین سالی هست که این نمایشگاه برگزار می‌شود و همه ساله  بانک توسعه تعاون به دلیل تخصصی بودن این نمایشگاه در آن مشارکت می‌کند و امسال نیز همچون سال‌های گذشته حضور داریم. امیدوارم بتوانیم فعالیت های مشترکی را با ذینفعان تعریف کنیم و پی بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه از لحاظ کیفی خوب است، اما اگر بخواهیم با سال‌های گذشته مقایسه کنیم باید بپذیریم که قدری تراکم و استقبال از نمایشگاه کمتر شده که این موضوع طبیعی است. چراکه شرایط کرونا و انتخابات و شرایط امروز بورس بر میزان بازدیدکنندگان تاثیر گذاشته است. با این حال خرسندیم که با وجود تمامی این مشکلات باز هم این نمایشگاه  برگزار شده است و مطمئنا در سال آینده این نمایشگاه به جای یک سالن در چند سالن برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است با هماهنگی‌های انجام شده میان روابط عمومی دو دستگاه، به زودی نشست مشترکی میان مدیران عامل بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک برگزار می‌شود.


اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: