خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٠ - ١١:٥٣
گزارش روز چهارم نمایشگاه

حضور چشمگیر ارزهای دیجیتال در غیاب بورس

روز چهارم نمایشگاه هم به پایان رسید، اما در مجموع نسبت به سال های گذشته نمایشگاه خلوت بود و هیچ کدام از وزرا و مدیران ارشد سه قوه کشور در نمایشگاه حاضر نشدند.

در حالی نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به پایان خود رسید که  همچنان بازدیدکنندگان از عدم حضور بورس به عنوان میزبان اصلی و کارگزاران غافلگیر شدند.

سازمان بورس طی اطلاعیه ای دلیل عدم حضور خود را شیوع ویروس کرونا اعلام کرد، اما شواهد نشان می دهد علاوه بر موضوع کرونا مسائل دیگری نیز موجب شده تا بازار بورس امسال از شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه انصراف دهد.

 

از طرفی با غیاب سازمان بورس در نمایشگاه، امسال شاهد حضور چشمگیر ارزهای دیجیتال بودیم، به طوری که می‌توان گفت بخش زیادی از نمایشگاه را غرفه‌های مربوط به ارز دیجیتال در اختیار گرفته بود.

 

همچنین اگرچه انتظار می‌رفت حداقل یک نماینده مجلس و یا یکی از مدیران دولتی در نمایشگاه حضور پیدا کند، اما تا ساعات پایانی نمایشگاه هیچ کدام حاضر نشدند.

 

در عین حال صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از این نمایشگاه به عنوان فرصتی  برای معرفی خدمات خود استفاده کرد .

 

بیشتر متقاضیان دریافت خدمات صندوق را صاحبان استارتاپ‌ها و کسب و کارهای اینترنتی تشکیل می‌دادند که تعداد کمتری از آن‌ها در دامنه شمول قانونی خدمات صندوق قرار می‌گیرند، چراکه متقاضیان دریافت ضمانت نامه باید لزوما دارای ماهیت تولیدی باشند. از سوی دیگر بخشی از متقاضیان نیز دارای طرح‌های ایجادی بودند که در حال حاضر جزو اولویت های صندوق نیست.


 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: