خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: سه شنبه ٨ تير ١٤٠٠ - ١١:٣٠

تبریک مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک به مناسبت فرارسیدن روز صنعت و معدن

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک فرارسیدن روز صنعت و معدن را به همه دست اندرکاران بخش صنعت و معدن و تجارت کشور اعم از سرمایه‌گذاران، صاحبان صنایع، مدیران دولتی و خصوصی و کارکنان و کارشناسان شریف وزارت صمت، تبریک گفت.

 

 

10  تیر، روز ملی صنعت و معدن، فرصتی محدود برای یاد آوری نقش عظیم و برجسته صنعت در اقتصاد و زندگی مردم ایران است. تولید و صنعت، موضوع و پدیده ای مختص یک سازمان و وزارتخانه خاص نیست، بلکه چرخه ای از همکاری ها و حرکات هماهنگ در همه سطوح جامعه‌ است.

 

صنایع، معادن و بخش تجارت و بازرگانی ایران بویژه صنایع کوچک در یکسال اخیر، زیر فشار محدودیت های کرونایی و تحریم ها و بدعهدی های خارجی، فشار مضاعفی را تحمل کرده است. هر چند هر یک از بخش ها و سازمان های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت، به سهم و قدر خود در این زمینه به ویژه صنایع آسیب دیده اقدامات و کمک های ارزنده ای انجام داده اند، اما هنوز میان مقدورات ما و انتظارات موجود، فاصله غیر قابل پنهانی موجود است.

 

صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک نیز، در راستای وظایف ذاتی و مسئولیت اجتماعی خود در کمک به صنایع و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، از هیچ کوششی فروگذار نکرده و با افتخار می تواند ادعا کند که از توقف و تعطیلی بسیار از واحدهای تولیدی پیش گیری کرده است. با همه اینها،  این کمک‌ها در حدی که رافع مشکلات کنونی این بخش باشد نبوده است و امیدواریم که با اتمام واکسیناسیون همگانی، روزهای بهتری را برای صنعت و اقتصاد کشور شاهد باشیم.

 

بنابراین، اکنون در آستانه فرارسیدن روز ملی صنعت و معدن به سهم خودم از همه دست اندرکاران بخش صنعت و معدن و تجارت کشور اعم از سرمایه‌گذاران، صاحبان صنایع، مدیران دولتی و خصوصی و کارکنان و کارشناسان شریف وزارت صمت، علی‌الخصوص همکاران محترم خود در صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک قدرانی می کنم و این روز خجسته را به آن‌ها تبریک می گویم.

 

محمد حسین مقیسه

مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

 

 

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: