خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: يکشنبه ١٧ مرداد ١٤٠٠ - ٠٨:١٧

پيام تبريك مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاری صنايع كوچك به مناسبت روز خبرنگار

گستره تلاش خبرنگاران و پيام آوران آگاهی و دانايی فراتر از يك روز و روزهاست، اما 17 مرداد به عنوان روز خبرنگار، فرصتی كوتاه و مناسبتی براي يادآوری و قدردانی از زحمات كسانی است كه درباره همه چيز و همه كس می‌نويسند، به جز درباره رنج‌ها و سختی‌های شغلی و معيشتی خودشان.

 

امروزه، وجود خبرنگاران و بطور كلي اصحاب رسانه، لازمه يك جامعه خواهان ترقي و سعادت و سلامت است. نظارت رسانه ها بر فرايندهاي اداري و اجرايي، عامل اصلي شفافيت و افزايش اعتماد عمومي و در نتيجه افزايش كارايي و اثربخشي دستگاه‌هاي دولتي و خصوصي است. بنابراين، حضور خبرنگارن مسئول و منصف، بخشي از چرخه حكمراني خوب و شايسته به حساب مي‌آيند و بايد به اقتضاي نوع نقش و مسئوليت خود، قدر ببينند و شغل و حرفه آن‌ها مورد اعتنا و احترام همگان باشد.

 

در روز 17 مرداد درود مي فرستم به روح پاك شهيداني كه اين روز، به نام آن‌ها نامگذاري شده است و از اين فرصت استفاده مي كنم تا از همه خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رساني اعم از عكاسان، تصويربرداران، طراحان و گرافيست‌ها و نيز روزنامه‌نگاران و مديران مطبوعات، خبرگزاري‌ها و رسانه ملي قدراني نمايم. بطور خاص تشكر مي كنم از آن دسته خبرنگاراني كه مستقيما با وزارت صنعت، معدن و تجارت و بويژه با صندوق ضمانت سرمايه گذاري صنايع كوچك در ارتباط بوده و از طريق انعكاس اخبار و يا نقد عملكردها، ما را در انجام بهتر وظايف قانوني و اداري ياري كرده‌اند.

 

محمد حسين مقيسه

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري صنايع كوچك

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: