خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - ٠٩:٣٤
با طراحي متفاوت و قابليت هاي متنوع؛

سایت جدید «صندوق ضمانت‌ سرمایه‌گذاری صنایع کوچک» رونمایی شد

پس از چند ماه تلاش فني و محتوايي و با هدف تغيير رويكرد خبري به خدمات محوري، وبسايت جديد »صندوق ضمانت سرمايه گذاري صنايع كوچك« بارگذاري و راه اندازي شد.

 

در طراحي صفحات جديد اين سايت تلاش شده است، تا ضمن حفظ و افزایش جذابیت‌های بصري، خدمات صندوق در حوزه صدور ضمانت نامه‌ها و تسهيل فرايند اعطاي تسهيلات به متقاضيان، در صدر مطالب و اولويت‌ها و در معرض ديد بازديدكنندگان قرار گيرد و ذيل هر مورد، توضيحات و راهنمايي هاي لازم ارائه شود.

 

در سايت جدید صندوق به سوالات متداولی که به طور معمول مطرح می‌شود نیز پاسخ داده شده است. همچنین سامانه‌های مورد نیاز جهت انجام فرایند صدور، خدمات الکترونیکی، ثبت‌نام و استعلام ضمانت‌نامه نیز در دسترس قرار دارد.

 

 اختصاص لینک و صفحات جداگانه به نمايندگان استاني صندوق، از ديگر مواردي است كه به اقتضاي ماموريت‌هاي سازماني صندوق، در طراحي جديد سايت مورد توجه قرار گرفته است. به طوري كه، فهرستي از مشخصات دقيق نمایندگان صندوق در استانها و نحوه ارتباط با آن‌ها، در دسترس متقاضیان محترم قرار داده شده است. اين نمايندگان، سر شاخه‌هاي ارتباطي صندوق در استان‌ها به حساب مي‌آيند كه به پیشنهاد مدیران عامل شرکت شهرک‌های  هر استان، از ميان مديران و یا کارشناسان شهرك هاي صنعتي استان انتخاب مي‌شوند.

 

 دسته بندي اخبار، آرشيو نشريات و تحقيقات و ايجاد گالري عكس و فيلم، از ديگر قابليت‌هاي سايت جديد صندوق است كه امكان جستجو و دسترسي بهتر جويندگان، به مطالب مورد نیاز را فراهم مي‌سازد و باعث استفاده بيشتر از ابزارهاي و شيوه‌هاي نوين اطلاع رساني نظير اينفوگرافي، نماگرها، كليپ، تيزر، عكس و غيره مي‌شود.

 

در سايت جديد همچنين تدابيري براي افزايش شفافيت، مسئوليت اجتماعي و پاسخگويي مديران و كاركنان لحاظ شده است كه از جمله مي‌توان به امكان نظرسنجي درباره خدمات صندوق، ارسال پيام‌هاي كاري به مشتريان و نيز ارتباط مستقيم همه متقاضيان با مديرعامل «صندوق ضمانت سرمايه گذاري صنايع كوچك» اشاره كرد.

 

اقدامات فوق الاشاره در راستاي ايجاد درگاه ارتباطي حرفه‌اي، خدمات غير حضوري و ارتقاء سطح رضايتمندي مردم و متقاضیان صورت گرفته است. 

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: