خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: پنج شنبه ٣٠ دی ١٤٠٠ - ١٦:٤٨
آغاز چهارمین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب و کار

رییس سازمان توسعه تجارت از غرفه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک بازدید کرد

چهارمین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب و کار با حضور شرکت‌های بزرگ و کوچک آغاز به کار کرد. صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با هدف معرفی خدمات خود به صاحبان صنایع کوچک در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

چهارمین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب و کار امروز پنج شنبه ۳۰ دی ماه با حضورعلیرضا پیمان پاک معاون وزیر صمت و رییس سازمان توسعه تجارت و همچنین جمعی از فعالان و متخصصان این حوزه در محل سایت تهران آغاز به کار کرد.

 

در این نمایشگاه علیرضا پیمان پاک از غرفه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک بازدید کرد و کارشناسان صندوق به معرفی صندوق و سازوکار دریافت ضمانت نامه برای متقاضیان و صاحبان صنایع کوچک پرداختند.

 

در این نمایشگاه نیز همچون نمایشگاه‌های دیگر کارشناسان به معرفی خدمات صندوق به متقاضیان می‌پردازند و فرایند دریافت ضمانت‌نامه را به صاحبان صنایع کوچک تشریح می‌کنند.

 

آیین افتتاحیه این نمایشگاه با حضور جناب آقای پیمان پاک معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه و تجارت و مدیران ارشد خانه صمت و اتاق بازرگانی تهران برپا شد.

 

۲۱ شرکت داخلی، سازمان و نهادهای مربوط در سالن ۶ سایت نمایشگاهی تهران آخرین دستاوردها و توانایی های خود در زمینه فرانچایزها، خدمات مدیریتی،‌ شرکت های کسب و کار و... را به مدت ۴ روز و از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ عصر به نمایش گذاشته اند. صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز در سالن 6 غرفه شماره 16 پذیرای حضور علاقمندان است.

 

این رویداد نمایشگاهی با هدف ارائه خدمات مشاوره و اجرای پروژه های بازاریابی و توسعه تجاری در بازارهای صادراتی برای کسب و کارهای بزرگ و ارائه خدمات برندینگ و توسعه بازار به شرکت های خارجی با تمرکز بر برنامه های نمایشگاهی برگزار شده است.

 

لازم به ذکر است که بازدید از این رویداد تخصصی صرفا با ارائه کارت دعوت و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ممکن خواهد بود.

 

 

 

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: