خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: يکشنبه ٣ بهمن ١٤٠٠ - ١٧:٢٥
اختتامیه چهارمین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب و کار

از حضور صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در نمایشگاه تقدیر شد

آخرین روز از نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار با تقدیر از شرکت‌کنندگان فعال و همچنین تقدیر از حضور صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در این نمایشگاه به پایان رسید.

طی دو روز پایانی نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب و کار نمایندگان بانک شهر، بانک رسالت، اتاق بازرگانی تهران و برنامه تلویزیونی میدون با حضور در غرفه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک از خدمات صندوق و سازوکار دریافت ضمانت‌نامه برای صاحبان صنایع کوچک مطلع شدند و پیشنهاد همکاری با صندوق نیز مطرح شد.

 

در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه اکثر مراجعه کنندگان به صندوق ضمانت تولیدکننده بودند و شرایط دریافت ضمانت نامه را داشتند، اما تعداد معدودی از خدمات صندوق اطلاع داشتند. به همین خاطر می‌توان گفت استقبال تولیدکنندگان و صاحبان صنایع کوچک از چهارمین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب و کار مطلوب بود.  

 

نمایشگاه بین المللی کسب و کار فرانچایز همانند دیگر دوره های گذشته با حمایت سازمان صنعت و معدن و تجارت، اتاق اصناف ایران، وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان تعاون و رفاه اجتماعی و شورای فرانچایز برگزار شد.


در این نمایشگاه مدیران و فعالان اقتصادی، صاحب نظران و دانشجویان  در حوزه های مختلف کسب و کار برای ارایه آخرین خدمات و محصولات خود گرد هم آمدند تا با استفاده از ظرفیت های نمایشگاه و معرفی دستاوردی‌های خود، بتوانند به بازار بزرگ منطقه، توسعه ارتباطات و ملاقات با افراد سرشناس و کلیدی و نیز معرفی آخرین تولیدات مرتبط با توسعه کسب و کارها دست پیدا کنند. این نمایشگاه از تاریخ ۳۰ دی ماه لغایت ۳ بهمن ماه ۱۴۰۰ در سالن 6 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد .

 

 

 

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: