صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


نسخه چاپي  ارسال به دوست

 

 

 

 

 

 

 

مشارکت صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در طرح ایجاد اشتغال پایدار روستایی

صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در طرح توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری و نواحی صنعتی روستایی مشارکت می کند

 

 

صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در طرح توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری و نواحی صنعتی روستایی مشارکت می کند

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک،  با امضا تفاهم نامه سه جانبه سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، پست بانک و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک،حمایت از توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری عملیاتی شد.

براساس این تفاهم نامه، طرح های توجیهی متقاضیان تسهیلات قانون"حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری و نواحی صنعتی روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی" می توانند از ضمانت نامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک استفاده نمایند.

بنابراین گزارش، فعالان صنایع کوچک در این طرح، که توان تامین وثیقه مورد نیاز سیستم بانکی برای دریافت تسهیلات را ندارند ، می توانند با بهره گیری از ضمانت نامه این صندوق، تامین مالی خود را انجام دهند.

هم اکنون کلیه مراحل صدور ضمانت نامه بصورت الکترونیکی بوده و معاونین صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استانها به عنوان نمایندگان صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در این طرح همکاری می نمایند.

این تفاهم نامه، به امضای صادق نجفی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، محمد حسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک رسیده است.

 

 

 

 

سه شنبه ١٥ اسفند ١٣٩٦

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: