صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


نسخه چاپي  ارسال به دوست

 

 

 

 

 

 

 

صدور نخستین ضمانت صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در سامانه سککوک

از نخستین ضمانت صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در سامانه سککوک در آخرین روز از نمایشگاه صنایع کوچک رونمایی شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی، صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک،محمدحسین مقیسه گفت: ویژگی منحصر به فرد سامانه سککوک استفاده بجا از تسهیلات است چرا که نگرانی از انحراف تسهیلات بانکی اعطا شده به تولید همواره وجود داشته است.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک افزود: بنگاه‌های صنعتی در سامانه سککوک ثبت نام می‌کنند و ارتباط بین صنعتگران و فعالان اقتصادی برقرار می‌شود و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز برای حمایت و پشتیبانی از صنعتگران ،خدمات ضمانت نامه ای ارائه می کند.

وی افزود: به باور ما، سامانه سککوک، می تواند امتیازات موثری برای حمایت از بنگاه ها و صنایع کوچک داشته باشد که مهم ترین آن، ایجاد تسهیلات درست در همان جایی است که می بایست قرار بگیرد.

مقیسه گفت: از امتیازات دیگر سامانه ملی سککوک در قالب برات الکترونیک، تسریع در صدور ضمانت نامه و فرآیندهای انجام است و همین امر باعث می شود تا دغدغه فعالان اقتصادی به حداقل برسد.

وی با ابراز امیدواری در خصوص گسترش برات الکترونیک خاطرنشان کرد: ما باید بکوشیم این پلتفرم را تقویت کنیم تا فضای استفاده از برات که سال های سال است در اقتصاد و داد و ستد ایران، به فراموشی سپرده شده است، بار دیگر تقویت شود. 

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک گفت: نخستین ضمانت نامه صادر شده در این سامانه به میزان 620 میلیون ریال بوده است.

در مراسم رونمایی از صدور نخستین ضمانت نامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک ، صادق نجفی، معاون وزیر و ریاست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی، فرشاد مقیمی، معاون سازمان، محمد حسین مقیسه مدیرعامل صندوق، فردوس باقری مدیرعامل شرکت توسن(مجری سامانه سککوک) و مدیران عامل شهرک های صنعتی حضور داشتند.

 

 

 

 

شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: