خدمات الکترونیک

نقش صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در تسهیل تامین مالی زنجیره‌ تامین
صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تلاش دارد در سال 1402 با همکاری بانک‌های عامل طرف قرارداد و کارگزاران خود اقدام به توسعه فعالیت از طریق طراحی محصولات جدید و تزریق منابع در حوزه تامین مالی صنایع کوچک در بستر SCF کند تا بتواند علاوه بر افزایش ارائه خدمات به فعالان اقتصادی حوزه صنعت، فرهنگ استفاده از این ابزار نوین را توسعه دهد.
١٠:٠٥ - سه شنبه ٩ خرداد ١٤٠٢ متن خبر >>

حمایت صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک از واحد تولیدی صنعت زاگرس بروجرد
واحد تولیدی کمک فنرسازی صنعت زاگرس بروجرد به تولید کمک فنر روغنی می‌پردازد و ضمانت‌نامه تعهدپرداخت(اعتباری)، به مبلغ 3 میلیارد تومان را از صندوق دریافت کرده است.
١٣:٠٩ - دوشنبه ٨ خرداد ١٤٠٢ متن خبر >>
رئیس هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک اعلام کرد
دریافت تسهیلات ۵۸ میلیارد تومانی صنایع کوچک دانش بنیان و صادراتی از بانک‌ها
رئیس هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک از تلفیق منابع مالی صندوق با منابع بانکی برای اعطای تسهیلات با نرخ ترجیحی در سال قبل خبر داد و گفت: اولویت تخصیص این منابع با طرح‌های دانش بنیان و صادراتی است و تاکنون ۱۲ واحد صنعتی موفق به اخذ حدود ۵۸ میلیارد تومان تسهیلات از بانک شده‌اند.
٠٩:٣٨ - دوشنبه ٨ خرداد ١٤٠٢ متن خبر >>

حمایت صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک از واحد تولیدی استیل غرب آسیا
واحد تولیدی استیل غرب آسیا که به تولید ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته مشغول است و ضمانت‌نامه تعهدپرداخت(اعتباری)، به مبلغ 2 میلیارد و 553 میلیون تومان را از صندوق دریافت کرده است.
١١:٣٢ - سه شنبه ٢٣ اسفند ١٤٠١ متن خبر >>

چرا ضمانت نامه صندوق، تضمینی جذاب برای پرداخت تسهیلات است؟
بنگاه های کوچک و متوسط از پرریسک‌ترین و آسیب‌پذیرین مخاطبان بانک‌ها جهت دریافت تسهیلات هستند تجربه موفق سایر کشورها نشان می‌دهد صندوق‌های ضمانت در حمایت و اعتباربخشی به فعالان حوزه صنایع کوچک نقش کلیدی و مهمی را ایفا می‌کنند. از آنجا که نظام بانکی مهترین رکن تأمین مالی این بنگاه‌ها است؛ می‌تواند با استفاده از ظرفیت موجود در صندوق، ریسک پرداخت تسهیلات را به حداقل برساند.
١٤:٥٧ - يکشنبه ٢١ اسفند ١٤٠١ متن خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>