خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: چهارشنبه ١٠ آذر ١٤٠٠ - ١٤:٣٩
گزارش دومین روز از نمایشگاه کیش اینوکس 2021

مراجعه کارشناسان به غرفه‌ها و معرفی خدمات صندوق به ذینفعان

دومین روز از سیزدهمین نمایشگاه کیش اینوکس 2021 با دیدار رییس سازمان منطقه آزاد کیش از غرفه‌ها آغاز شد و به معرفی خدمات صندوق برای غرفه‌داران و همچنین پاسخگویی کارشناسان صندوق به سوالات مراجعین گذشت.

کارشناسان صندوق در روز دوم با همراهی محمدرضا نوایی لواسانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از غرفه‌های مستقر در سالن نمایشگاه بازدید کردند و خدمات صندوق را شرح دادند.

 

 در ادامه عضو شورای شهر شیراز و مدیر عامل و معاون صندوق پژوهش و فناوری صنعت ماشین‌سازی(دانش بنیان) از غرفه صندوق بازدید کردند و به بحث و گفتگو با کارشناسان پرداختند.


این رویداد بزرگ اقتصادی، با مشارکت سیاست گذاران، دست اندرکاران، صاحبنظران و فعالان اقتصادی، طی 4 روز در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش و مرکز همایش‌های بین المللی جزیره کیش برگزار می‌شود.


رویکردها و محورهای این رویداد برگرفته از مسائل روز اقتصادی کشور شامل الگوهای نوین مالی از بازار پول و سرمایه، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کشور و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بانک داری بین المللی، دیپلماسی اقتصادی توسعه تجارت با کشورهای منطقه، اقتصاد الکترونیک و تاسیس بورس بین‌الملل، اقتصاد مسکن، آینده پژوهی و چند محور دیگر است.

بازدیدکنندگان می توانند هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ برای بازدید از این نمایشگاه به محل نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش مراجعه کنند.


 صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز در این نمایشگاه در محل سالن ۳ غرفه ۵۵ پذیرای حضور علاقمندان و تولیدکنندگان است. 

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: