خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠ - ١١:٤٨

برگزاری پنل معرفی خدمات صندوق در سیزدهمین نمایشگاه کیش اینوکس 2021

«صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک» در پنل تخصصی سیزدهمین نمایشگاه کیش اینوکس 2021 شرکت کرد و به ارائه نمایی از خدمات صندوق و سازوکار دریافت ضمانت‌نامه پرداخت.

 

در سومین روز از سیزدهمین نمایشگاه کیش اینوکس 2021 پنل تخصصی با مدیریت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با حضور مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه تشکیل شد که در انتهای این پنل کارشناسان صندوق به معرفی صندوق و خدمات آن پرداختند.

از جمله حاضرین در این پنل، نماینده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و صندوق های پژوهش فناوری و نمایندگان چند استارت‌آپ بودند.

در ابتدای این پنل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به معرفی خدماتی پرداخت که  آن معاونت برای قوی‌تر شدن استارت‎‌‌آپ‌ها و رفع مشکلاتشان انجام می‌دهد. در ادامه نمایندگان استارت‌آپ‌های حاضر در جلسه مشکلات استارت‌آپ‌ها و معظلاتی که امروز با آن دست پنجه نرم می‌کنند را بیان کردند.

پس از مطرح شدن این موارد کارشناسان صندوق وارد بحث و گفتگو شدند و به معرفی خدمات صندوق برای شرکت‌های استارت‌آپی، دانش‌بنیان و صادرات محور پرداختند. پس از معرفی کلی از خدمات صندوق، کارشناسان صندوق به سوالات مطرح شده در جلسه از سوی متقاضیان و شرکت‌کنندگان پاسخ دادند.

در ساعات پایانی این نمایشگاه برخی مشارکت‌کنندگان به غرفه‌ صندوق جهت درخواست برای امضای تفاهم‌نامه نیز مراجعه کردند. از جمله آن‌ها انجمن شرکت های مشاور سرمایه گذاری به نمایندگی رضا پدیدار رئیس هیات مدیره بود که بنا بر این شد تا شرکت‌های فعال در حوزه صنایع کوچک که نیاز به وثیقه دارند طی پروسه‌ای به صندوق ضمانت‌ سرمایه‌گذاری صنایع کوچک جهت دریافت خدمات معرفی شوند تا روند کمک به این صنایع تسهیل شود.

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: