خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: پنج شنبه ٢٣ دی ١٤٠٠ - ٠٩:١٧

بازدید کارشناسان صندوق از غرفه‌ها و معرفی خدمات صندوق صاحبان صنایع کوچک

سومین روز از هشتمین نمایشگاه کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته با حضور فعالان این حوزه با استقبال خوبی نسبت به روزهای قبل از سوی بازدیدکنندگان روبرو شد.

 

صابر پرنیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران و محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزارت صمت از بازدید کنندگان روز سوم نمایشگاه بودند.

 

 

کارشناسان صندوق به سوالات متقاضیان و علاقمندان به دریافت ضمانت نامه پاسخ دادند و راهنمایی‌های لازم در جهت پیشبرد کسب و کار و اخذ ضمانت نامه را به صاحبان صنایع کوچک و  بنگاه‌های تولیدی ارائه دادند.

 

بازدید از هشتمین نمایشگاه کیف و کفش، چرم و صنایع وابسته و معرفی خدمات به غرفه‌داران یکی از اقداماتی که بود در نمایشگاه توسط کارشناسان صندوق انجام شد. کارشناسان به غرفه‌های نمایشگاه سر زدند و خدمات صندوق را برای صنایع کوچک واقع در محل نمایشگاه تشریح کردند. 

 

از آنجا که خدمات صندوق به نوعی کسری وثیقه متقاضیان را جبران می‌کند، این ویژگی برای صنایع و بنگاه‌های تولیدی که  تولید و فروش مناسبی دارند جذابیت خاص خود را دارد. 

به همین خاطر از غرفه‌داران حاضر در نمایشگاه نیز به غرفه صندوق مراجعه کردند و راهنمایی لازم جهت اخذ ضمانت‌نامه را توسط کارشناسان دریافت کردند.

 

مراجعه کنندگان به غرفه صندوق بیشتر تولیدکنندگان حوزه چرم و کفش و کارآفرینانی  بودند که قصد ایجاد کسب و کار جدید را داشتند و یا چندسالی بود که کسب و کار خود را شروع کرده و نیازمند تامین هزینه تجهیزات و مواد اولیه کارخانه و بنگاه تولیدی خود بودند.

 

 

هشتمین نمایشگاه کفش کیف چرم و صنایع وابسته از 21 الی 24 دی در سالن‌های 40 ، 41 و خلیج فارس نمایشگاه بین المللی برپاست و علاقمندان می‌توانند از ساعت هشت صبح الی 15 از این نمایشگاه بازدید کنند. صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز در این نمایشگاه در سالن 41 غرفه 62B پذیرای متقاضیان است.

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: