خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١ - ١١:٢٨

امضای تفاهم نامه همکاری صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با بانک تجارت

در نشستی با حضور محمدحسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا شد.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک؛ روز سه شنبه 29  شهریور 1401  تفاهم نامه همکاری فی‌مابین  بانک تجارت و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با هدف افزایش تعامل‌ها در جهت رونق تولید و حمایت از صنایع کوچک امضا شد.

محمدحسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در این نشست گفت: در تلاش هستیم تا با همکاری بانک تجارت تامین مالی صنایع کوچک در کشور را تسهیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بانک تجارت، بانک تخصصی با گستردگی شعب در سراسر کشور به شمار می‌آید که در حوزه تامین مالی صنایع کوچک نقش بسیار ارزشمندی را ایفا می‌کند و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با صدور ضمانت‌نامه اعتباری می تواند نقش موثری در تسیهل تامین مالی این مشتریان ایفا کند.

هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت نیز افزود: تفاوت اساسی میان بانک تجارت با سایر بانک‌ها وجود دارد. مشتری اصلی بانک تجارت کسب و کارها هستند، به طوری که می‌توان گفت 70 درصد مشتریان بانک را کسب و کارها تشکیل دادند و تنها 10 تا 15 درصد مشتری شخصی بانک هستند.

وی افزود: بانک تجارت در کنار صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک می‌تواند تولید شغل و کارآفرینی انجام دهد و در قالب صدور ضمانت نامه یا در مسیر فرایند سرمایه‌گذاری و رسیدن به مرحله تولید پشتوانه‌ای برای حمایت از تولید باشد.

شایان ذکر است ضمانت‌نامه‌های اعتباری این صندوق تا مبلغ 50 میلیارد ریال و با هدف تامین کسری وثایق صنایع کوچک نزد بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری نقش بسیار مهمی در تسهیل تامین مالی این صنایع دارد.

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: