خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: چهارشنبه ٦ مهر ١٤٠١ - ٠٩:٠٢

صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو حضور پیدا می‌کند

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو از 9 الی 12 مهر 1401 در محل نمایشگاه بین المللی تهران با حضور صندوق‌های حمایتی و هیات‌های تجاری از ۱۰ کشور برگزار می‌شود.

 

نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو  هر ساله با حضور گروه‌های تجاری از کشورهای مختلف فرصت مناسبی را در اختیار شرکت‌های فناور حاضر در نمایشگاه قرار می‌دهد تا با ارائه دستاوردها و توانمندی‌ها، بتوانند مزیت‌های صادراتی خود را به بازارهای خارج از کشور معرفی کنند.

این نمایشگاه همانند سال‌های گذشته از بخش‌های مختلفی ازجمله نشست‌های تجاری، بازدید نماینده‌های خارجی، معرفی محصولات جدید نانو، معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان تشکیل می‌شود. تاکنون ۲۰۰ نهاد و شرکت دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه ثبت‌نام کردند. از این تعداد ۱۸۰ شرکت تأیید نهایی شده است.

یکی از بخش‌های نمایشگاه سیزدهم، نشست‌های تجاری بین صاحبان صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان است. همچنین شبکه تبادل فناوری و کارگزاران ترویج صنعتی فناوری نانو، نشست‌هایی را با حضور صنایع و مدیران شرکت‌های فناور برگزار می‌کنند تا چالش‌های صنایع مشخص و به واسطه دانش‌بنیان‌ها رفع شود.

سیزدهمین نمایشگاه فناوری‌نانو با عنوان ایران نانو ۱۴۰۱ در 4 سالن (5، 6  و خلیج فارس) با حضور صندوق‌های حمایتی برپا می‌شود. این صندوق‌‌ها در طبقه دوم سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران واقع شده‌اند.

صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز در طبقه دوم سالن خلیج فارس غرفه 38 پذیرای حضور علاقمندان و تولیدکنندگان است.

 علاقمندان می‌توانند از ساعت 8 صبح الی 15 از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

 

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: