خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: شنبه ٩ مهر ١٤٠١ - ١٦:٥٥

سیزدهمین نمایشگاه ایران نانو افتتاح شد

نمایشگاه ایران نانو امروز شنبه 9 مهر ۱۴۰۱ با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و وزیر جهاد کشاورزی آغاز به کار کرد.

به گزارش صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک؛ سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو (Iran nano 2022) از امروز شنبه، ۹ مهرماه آغاز کرده است و تا ۱۲ مهرماه، پذیرای همه علاقه‌مندان به فناوری در سالن‌های ۵، ۶ و ۴۴ (سالن خلیج فارس) است.

در این‌ نمایشگاه بالغ بر ۱۶۰ نهاد شامل شرکت‌های تولیدکننده محصولات نانو و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تجاری‌سازی در حوزه‌های مختلفی چون نفت و انرژی، بهداشت و سلامت، آب و محیط زیست، کشاورزی و بسته‌بندی، خودرو، رنگ و پوشش، ساختمان، منسوجات و مواد پیشرفته حضور دارند و آخرین محصولات خود را عرضه می‌کنند.

شرکت‌های تولید کننده حاضر در نمایشگاه از صاحبان سرمایه انتظار دارند تا با حضور در این نمایشگاه از محصولات فناورانه در راستای چالش‌های کشور استقبال کنند.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون جدید علمی و فناوری رئیس‌جمهور، سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی و سید محسن دهنوی نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

ساعت بازدید از این نمایشگاه از 8 صبح تا 15اعلام شده و بازدید عموم از این نمایشگاه آزاد است.

صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در این نمایشگاه حضور دارد. علاقمندان جهت بازدید می‌توانند به سالن خلیج فارس طبقه دوم، غرفه 38 مراجعه کنند.

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: