خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: چهارشنبه ٢١ دی ١٤٠١ - ٠٩:٠٥
نهمین نمایشگاه بین المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته افتتاح شد

بازدید مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک از نمایشگاه

محمدحسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک از نهمین نمایشگاه بین‌المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک؛ نهمین نمایشگاه بین المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته با حضور برادران معاون صنایع عمومی وزارت صمت و دیگر مسئولین افتتاح شد.

محمدحسین مقیسه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل به همراه محسن سراج زاده از اعضای هیئت مدیره صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در این نمایشگاه حاضر و از این نمایشگاه بازدید کردند ودر حاشیه بازدید با تولیدکنندگان گفتگو کردند.

مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع 19 دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد. این رویداد با حضور 154 شرکت داخلی و دو شرکت خارجی از چین در فضایی به مساحت 15000 متر مربع در تهران برگزار می‌شود.

در این رویداد شرکت‌کنندگان از آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود در گروه‌های مختلف کالایی از جمله محصولات چرمی، چرم طبیعی و مصنوعی، کیف، کفش، کفی، پاشنه، فوم، چسب، مواد شیمیایی و ماشین آلات مربوطه رونمایی می‌کنند.

هدف از برپایی این نمایشگاه ارائه فناوری‌های روز کشورهای پیشرفته، آشنایی با ماشین آلات جدید تولید محصولات چرمی کیف و کفش، ارتباط و تعامل بیشتر با تولیدکنندگان داخلی و خارجی، آشنایی با محصولات جدید مرتبط با صنعت کیف و کفش در اولویت معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت های ایرانی در تولید و ارائه کالاها و خدمات جدید است. علاقه‌مندان می توانند از 19 تا 22 دی ماه 1401 ساعت 8 الی 15 از این رویداد دیدن کنند.

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: