خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: يکشنبه ١٤ اسفند ١٤٠١ - ١٥:١٨
آیین کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری انجام شد:

کاشت 40 اصله نهال توسط مدیرعامل و کارکنان صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک

آیین کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری با حضور مدیرعامل، هیات مدیره و کارکنان صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و همچنین رئیس شرکت نوسازی و عمران چیتگر در مجموعه دریاچه خلیج فارس برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک؛ به مناسبت 15 اسفند روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و به منظور پاسداشت فرهنگ احترام به طبیعت، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کارکنان صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک اقدام به کاشت نهال کردند.

در این مراسم، 40 اصله نهال در دریاچه خلیج فارس توسط مدیرعامل، اعضای هیات مدیره  و کارکنان صندوق ضمانت‌سرمایه‌گذاری صنایع کوچک کاشته شد.

در این مراسم محمد حسین مقیسه مدیرعامل صندوق، ضمن اشاره به گرامیداشت روز درختکاری  اظهار امیدواری کرد که برگزاری این مراسم گامی در جهت توجه و تاکید بیشتر به کاشت درخت و احترام به طبیعت محسوب شود. همچنین فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی مدنظر قرار گیرد.

صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در سال‌های اخیر تلاش کرده است تا در فرآیندهای کاری خود مصرف کاغذ را به حداقل برساند. به صورتی که با پیاده‌سازی سامانه‌های الکترونیکی در کنار کاهش ترددهای درون شهری که عامل مخربی برای محیط زیست است، مصرف کاغذ نیز به حداقل ممکن کاهش یابد.

 

 

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: